شرکت صادرات سقف کشسان استخر دماوند

یکی از مکان های تفریحی که در مناطق و شهر های مختلف وجود دارد که افراد برای گذراندن اوقات خوش به انجا می روند استخر می باشد.استخر از جهات مختلف باید دارای ویژگی هایی باشد که به توان به راحتی اعتماد کرد از جمله فضای استخر باید بسیار تمیز باشد از جمله : داشتن سقف کشسان استخر که درباره ی انواع مختلف ان و مراکزی که ان را تولید می کنند بیشتر به شما اطلاعات خواهیم داد پس با ما همراه باشید.

شرکت صادرات سقف کشسان استخر دماوند

انواع مختلف سقف کشسان استخر

انواع مختلف سقف کشسان استخر از مهم ترین ویژگی هایی که سقف های کشسان باید داشته باشند این است که :دچار اسیب و فرسوده شدن نباید بشود زیرا اب هایی که در استخر وجود دارد با مایعی به اسم کلر تصفیه می شود به همین دلیل بخار هایی که از کلر به سقف می رسد باعث فرسوده شدن ان نشود. درباره ی انواع سقف کشسان می توان به : سقف کشسان ترنسپرنت : به دلیل بزرگی بیش از اندازه نور بسیار زیادی را وارد فضای مکان تجاری یا اداری و یا استخر می کند.

طول عمر و دوام این سقف بسیار زیاد می باشد

سقف کشسان بعدی : چاپی می باشد که این سقف را در خیلی از مکان ها دیده اید در فضای استخر و مکان های اداری بیشتر قابل استفاده می باشد دارای طرح ها و رنگ ها مختلف می باشد برای استخر می توانید از طرح هایی چون حیوانات دریایی مانند حلزون/صدف/دلفین استفاده کنید و در مکان های اداری از تصویر ساختمان های بلند و ابر قدرت ها استفاده شود.

سقف کشسان بعدی :ایینه ای می باشد که در دندان پزشکی ها می توانید یک تصویر ملایم از ساحل یا غیره استفاده کنید برای ارامش بیمار یا استفاده از تصویری پر از ابر و باران و ستاره برای افرادی که در اتاق ماساژ هستند یا در استخر هم قابل استفاده می باشد.

پخش انواع سقف کشسان استخر

پخش انواع سقف کشسان استخر پخش انواع سقف کشسان برای استخر ها در شهر های مختلف وجود دارد ولی برای استخر دماوند بیشتر از کرج خریداری می شود که راحت تر بتوانند به دست خریدار برسانند. هم به صورت حضوری برای دیدن جنس ان ها و هم به صورت غیر حضوری می توانید خریداری کنید که پشتیبانی بیست و چهار ساعته دارند و برای راهنمایی می توانید با انها تماس بگیرید.

ویژگی مهم بعدی این است که فروش سقف کشسان هم به صورت تک و هم به صورت عمده می باشد و می توانید امضا ضمانت نامه را هم داشته باشید که کالا تضمین شده باشد که نگران اسیب رسیدن به ان نباشید.این محصولات بسیار با کیفیت می باشند و در کنار ان دارای قیمت فوق العاده مناسب می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما