هزینه خدمات سقف کشسان مات

برای اطلاع از قیمت و هزینه خدمات سقف کشسان مات میتوانید به راحتی و ساده روی لینک موجود در زیر صفحه کلیک کرده و به صفحه ی مجازی سایت ما مراجعه کنید و با کارشناسان و مشاوران ما در ارتباط باشید تا پاسخ سوال های خود را راجع به سقف کشسان مات دریافت کنید. سقف کشسان مات از جنس پی وی سی تهیه و تولید می‌شود و ضد باکتری و ضد آب است و برای همه نوع مکانی می‌توانید مورد استفاده قرار دهید.

هزینه خدمات سقف کشسان مات

تجهیزات لازم برای نصب سقف کشسان

تجهیزات لازم برای نصب سقف کشسان برای نصب سقف کشسان مات نیاز به تجهیزاتی همانند ؛ هیتر مخصوص یا همان حرارت دهنده سقف کشسان که برای ایجاد کشش مناسب در سقف باید حرارت بالایی ببیند تا خاصیت کشسانی بالایی داشته باشد، کپسول گاز که برای روشن کردن هیتر مورد نیاز است، قیچی ورق بر برای برش، دریل برای نصب انواع پیچ بر روی سقف کشسان، اره آهن بر برای برش پروفیل، کاردک مخصوص نصب که شامل سه نوع کاردک بزرگ، کاردک کوچک و کاردک گوشه زن می باشد، پمپ بادی و تفنگ میخ بادی، انواع چسب فویل و چسب ترمیم، گیره نصب که برای نگهداری گوشه های سقف کشسان می‌توانید استفاده کنید تا به طور موقت آنها را در بالا صاف نگه دارد، انواع پیچ، بست کمربندی، سیم چین، فازمتر و نوار چسب برق دارید.

همانطور که می دانید برای نصب سقف کشسان مات باید تجربه و مهارت لازم را داشته باشید تا بتوانید سقف مات را به بهترین نحو و به طور کامل نصب نمایید، در غیر این صورت ممکن است هم به خود آسیب برسانید و هم سقف نصب شده به زیبایی و کامل به اتمام نرسد.

اجرا سقف کشسان مات لابل

اجرا سقف کشسان مات لابل برای اجرا و نصب هرگونه سقف کشسان مات می‌توانید به سایت ما مراجعه کرده و از قیمت سقف کاذب لابل و سقف کشسان مغازه اطلاع یابید. شرکت ما با اجرا انواع سقف مات لابل توانسته مشتریان بسیاری را جذب نماید چراکه این سقف ها امروزه به یکی از پرطرفدارترین سقف ها تبدیل شده است زیرا از زیبایی خاصی برخوردار است و مخصوص کلاسیک پسندان می باشد و در عین حال نیز از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است و برای همه ی امکانی همچون استخر، حمام، سرویس، مغازه، منزل، پذیرایی، بیمارستانها، امکان عمومی و کلینیک ها قابلیت استفاده دارد.

شما نیز برای اجرا این گونه سقف ها برای منزل و مغازه ی خود می‌توانید بدون مراجعه حضوری و فقط به صورت آنلاین و اینترنتی به سایت ما مراجعه کرده و بعد از بازدید از انواع طرح و رنگ این سقف ها، سقف کشسان مورد نظر خود را انتخاب کرده و سفارش دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما