مجری کشسان استخر در کرج بزرگ

سقف کشسان نوعی سقف کاذب است، که نمایی زیبا و منحصر به فرد را در استخر های مختلف ایجاد می کند. مجری کشسان استخر در کرج بزرگ به دنبال ساخت سقف هایی است که از رطوبت بالا، بخار آب، و گاز کلرموجود در استخر جلوگیری کند و با توجه به تنوع موجود در رنگ و مدل سقف ها ، سقف این متریال جزوه برترین سقف ها در میان کارفرمایان است.

مجری کشسان استخر  در کرج بزرگ

مراحل تولید کشسان استخر در کارخانه

مراحل تولید کشسان استخر در کارخانه مراحل تولید کشسان استخر در کارخانه شامل ۷ مرحله است به شرح زیر:

  1. قسمتی که می خواهیم از سقف کشسان استفاده کنیم را، اندازه گیری می کنیم .
  2. واحد نقشه کشی شروع به کشیدن نقشه های مورد نظر می کند، و از نقشه ی اتوکد برای برش استفاده می نماید.
  3. اگر چاپی باشند، واحد گرافیک لابل طرح مورد نظر را با اندازه گیری ابعاد آن، به سقف لابل اضافه می کند.
  4. حال اینکه برای برش از نقشه اتوکد استفاده می کنیم و برای چاپ آن از طرح گرافیک استفاده می کنیم.
  5. دور لابل را هارپون احاطه کرده، که هارپون ها را با جوش اولتراسونیک اطراف سقف هارپون جوش می دهند.
  6. در قسمت کنترل کیفیت، تمام آزمایشات مختلف روی محصول انجام می گیرد، تا از سالم بودن متریال لابل اطمینان حاصل شود.
  7. سپس محصولات با استاندارد بسته بندی شده و ارسال می شوند. مجری کشسان استخر به کمک تیم تولید و اجرای سقف کشسان استخر، به مشتریان محترم کمک می کند، تا اطلاعات لازم را درباره ی این سبک از سقف مانند میزان انعکاس آب روی سقف، میزان نور پردازی، حالت مات یا آینه ای بودن سقف، قابلیت مقاومت آن، و … به دست بیاورند.

فروشنده انواع مجری کشسان استخر

فروشنده انواع مجری کشسان استخر خرید و فروش انواع کشسان در رنگ بندی و مدل های خاص در سراسر کشور بسیار بالا است. فروشنده انواع مجری کشسان استخر این فرصت را در اختیار شما قرار می دهد که بهترین خرید را در انتخاب یک سقف کشسان داشته باشید. ف

روشگاه کشسان استخر، مرکزی است که می توانید برای تهیه ی سقف کشسان که در این مراکز خرید و فروش می شوند، مراجعه کنید. این فروشگاه ها اطلاعات دقیقی را در اختیار شما می گذارند تا بهترین و مناسب ترین انتخاب را داشته باشید‌. نصب کشسان استخر بستگی به آماده بودن مکان اجرا دارد، که از زمان تایید و سفارش شروع می شود.

برای سقف های پرینتی یک هفته زمان لازم است، و برای سقف های ترنسپرنت و براق ۴۸ ساعت زمان مورد نیاز است. و اینکه در اینجا باید به این نکته اشاره شود که، منظور از آماده بودن مکان اجرا این است که نقاشی مکان، برش کاری و … در آنجا انجام نگیرد و از هر گونه گرد و غبار به دور باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما