ثبت سفارش سقف کشسان اسمان شب

ثبت سفارش سقف کشسان اسمان شب به صورت اینترنتی و یا حضوری انجام می پذیرد. فروش اینترنتی برای کسانی که فاصله ی طولانی تا مراکز فروش دارند و همچنین وقت و هزینه ی کافی برای رفتن به این مراکز را ندارند باصرفه است.

ایجاد آسمان مجازی که مدل جدیدی از این محصول است توسط شرکت  های ایرانی انجام می پذیرد و توسط افراد متخصص در خانه ی شما نصب می شود. 

ثبت سفارش سقف کشسان اسمان شب

تفاوت اسمان مجازی با سقف کشسان

تفاوت اسمان مجازی با سقف کشسان تفاوت آسمان مجازی با سقف کشسان هم از نظر طرح  و هم از نظر کارکرد آن ها می باشد. آسمان مجازی در ابعاد 30*30 یا 80*80 در بازار موجود می باشند و این طرح ها به صورت چاپی بر روی کاشی ها  نصب می شوند و این کاشی ها توسط نصاب کاران در محل چیده می شوند. در واقع آسمان مجازی نوعی سقف کاذب است که جنس آن از طلق و پلکسی می باشد.

و اما نمونه های سقف کشسان که نازک تر است و سبک تر از آسمان مجازی است. این محصول نوع مدرن تر از آسمان مجازی است در واقع در جهت طراحی هیچ محدودیتی ندارد و برای نصب نیاز به سقف یکدست نیست. این محصول در واقع یک نمای سه بعدی ارائه می دهد و کافیست شما بعد از انتخاب نمای مورد نظر آن را برای نصب به ما بسپارید. برای کسانی که به آسمان شب دسترسی ندارند و اغلب کسانی که در آپارتمان زندگی می کنند این طرح ها می تواند کمک زیادی به آن ها بکند. 

مرکز پخش سقف کشسان اسمان شب

مرکز پخش سقف کشسان اسمان شب مرکز پخش سقف کشسان اسمان شب که از طرف کارخانه ها مجوز فعالیت دارند در شهرهای مختلف ایران دایر می باشد. این شرکت های پخش با توجه به نیاز نمایندگی ها در سراسر کشور اقدام به توزیع این محصول در بین آن ها می کنند. کارخانه برای این که میزان فروش خود را بالا ببرند از شرکت های پخش باسابقه در این زمینه استفاده می کند هر چه میزان فروش کارخانه بیشتر باشد برای کارخانه ایجاد برند می کند و یا برند قبلی او را تثبیت می کند.

این سایت هم از طرف کارخانه مجوز فعالیت دارد در این سایت انواع سقف کشسان آسمان شب در مدل های متنوع و با مشخصات کامل در معرض دید مشتری قرار داده می شود و مشتری با توجه به نیاز خود اقدام به خرید این محصولات می کند. کیفیت بالا و قیمت پایین این محصولات نه تنها مشتریان داخلی را بلکه از دیگر کشورها هم مشتریان زیادی را جذب کرده است. در جهت احترام به حقوق این مشتریان صادرات به کشورهای حومه ی خلیج فارس و دریای عمان و عربی منطقه انجام می پذیرد. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما